Akademia Piłkarska Ex Siedlce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

Nowa strona internetowa

  • autor: treneirolw, 2017-05-06 19:33

Z dniem 6 maja 2017 zapraszamy na naszą nowa stronę internetową:

http://www.akademiaex.pl/

 

 

 


Turnieje i sparingi

  • autor: treneirolw, 2017-03-29 08:30

Rocznik 2007

5.05 godz. 16.45 - 20.30 Mistrzostwa Gdańska Juniorów - boisko Jaguara (Grzybowski, Sobieraj, Gappa, Jankowski, Sładkiewicz, Pietkiewicz, Chiliński, Sobański, Gaczoł, Błaszczyk, Melzacki, Jabłoński)

7.05 godz. 10.00 - 16.00 Finały Mistrzostwa Gdańska Juniorów (Grzybowski, Sobieraj, Gappa, Jankowski, Sładkiewicz, Pietkiewicz, Chiliński, Sobański, Gaczoł, Błaszczyk, Melzacki, Jabłoński)

13.05 godz. 10.30- 12.00 sparing z Akademią Piłkarską Straszyn (boisko trawiaste w Straszynie). Wszyscy zawodnicy z rocznika 2007 z wyjątkiem: Grzybowski, Gappa, Jankowski, Sładkiewicz, Pietkiewicz, Chiliński, Sobański, Gaczoł, Błaszczyk, Melzacki)

21.05 godz. 9.00 boisko Jaguara ul. Budowlanych. Turniej OZPN

10/11.06 Turniej OZPN (gospodarz Sparta Gdańsk)

 

Rocznik 2008

6.05 godz. 8.40 - 12.00 Mistrzostwa Gdańska Juniorów - boisko Jaguara (Borucki, Łukasiak, Grygiel, Szemiel, Kęmpiński, Kalisz K., Kalisz K.,  Dułak, Bieniasz, Aleksandrowicz, Kępa, Wabia) stroje EX Siedlce  i dresy EX Decathlon.

7.05 godz. 10.00 - 16.00 Finały Mistrzostwa Gdańska Juniorów ((Borucki, Łukasiak, Grygiel, Szemiel, Kęmpiński, Kalisz K., Kalisz K.,  Dułak, Bieniasz, Aleksandrowicz, Kępa, Wabia) stroje EX Siedlce  i dresy Adidas

13.05 godz. 9.00-10.30 sparing z Akademią Piłkarską Straszyn (boisko trawiaste w Straszynie). Wszyscy zawodnicy z rocznika 2008 z wyjątkiem: Łukasiak, Grygiel, Szemiel, Kęmpiński, Kalisz Kamil,  Dułak, Bieniasz, Aleksandrowicz, Wabia

26/27.05 Turniej OZPN (gospodarz EX)

17/18.06 Turniej OZPN (gospodarz Polonia Gdańsk)

17.06 Lubiana CUP


Informacja dla rocznika 2007

  • autor: treneirolw, 2017-03-22 09:38

W związku z dużymi dysproporcjami umiejętności zawodników i w trosce o ich prawidłowy rozwój, wtorkowy  będzie odbywał się w podziałem na grupy. Grupa zaawansowana (A) będzie trenowała w godzinach 18.00 – 19.15, a grupa B w godzinach 16.45 – 18.00.

Oba treningi odbywać się będą na boisku SP 58. Zmiany obowiązują od dnia 28.03.2017

 

Grupa A: Błaszczyk, Gaczoł, Pietkiewicz, Sładkiewicz, Sobański, Łukasiak, Gappa, Grygiel, Jankowski, Chiiński, Melzacki, Walasek

 

Grupa B: wszyscy zawodnicy nie wymienieni powyżej


Treningi w okresie wiosna - jesień

  • autor: treneirolw, 2017-03-19 21:08

2010/11 (trenerzy: Maciek, Wojtek)
wtorek 16.45 - 18.00 SP 14
czwartek 16.45 - 18.00 SP 14

2008 A (trener Maciek)
wtorek 18 - 19.15 SP 14
czwartek 18 - 19.15 SP 14
piątek 17.00 – 18.30 SP 58

2008 B / 2009 (trener Tomek, Patryk)
poniedziałek 17.45 – 19.15 SP 14
środa 17.45 – 19.15 SP 14

2007 (trener Dawid)
poniedziałek 17.30 - 19.00 SP 58
wtorek 17.00 - 18.30 SP 58
czwartek 17.00 – 18.30 Orlik Gimnazjum 29

2006 i 2005 (trener Karol)
Środa godz. 18.00 – 19.30 SP 58
Piątek godz. 17.00 – 18.30 Orlik Gimnazjum 29


Liga Deichmann

  • autor: treneirolw, 2017-03-16 14:08

Poniżej informacje dla rocznika 2008 i 2007 w sprawie  naszych występów w Lidze Deichmann.


Zmiany dla rocznika 2008

  • autor: treneirolw, 2017-03-14 13:08

Mając na uwadze prawidłowy rozwój sportowy naszych zawodników, dokonaliśmy nowego podziału dzieci z roku 2008. Zależy nam na tym, aby dzieci trenowały w grupie o zbliżonym poziomie piłkarskim. Aktualnie dysproporcje są zbyt duże.

Od 20 marca trenujemy na świeżym powietrzu wg następującego podziału:

2008 A: Borucki, Wójtowicz, Dułak, Szemiel, Bieniasz-Krzywiec, Figurski, Kępa, Aleksandrowicz, Kalisz J., Kalisz K., Wabia, Kempiński, Lubiewski, Pieniążek, Mirkowski

2008/2009: pozostali zawodnicy nie wymienieni powyżej.


Sesja zdjęciowa

  • autor: treneirolw, 2017-03-07 08:57

W nadchodzący weekend zrobimy zdjęcia na naszą nową stronę. Prosimy na piątkowy i sobotni trening przyjść ubrany w strój sportowy oraz dres klubowy. Zapraszamy również zawodników chorych lub kontuzjowanych.

Terminy sesji:
2007 - piątek godz. 17.30 hala smoleńska
2010 - sobota 12.30 hala SP 42
2008 i 2009 - sobota godz. 12.45 hala SP 42
2005 i 2006 - sobota godz. 14.00 hala sp 42


Archiwum aktualności


Kontakt

Trener Łukasz Witek

tel. 502 371 288

exsiedlce@op.pl

Reklama

Treningi

2010/11 (trenerzy: Maciek, Wojtek)
wtorek 16.45 - 18.00 SP 14
czwartek 16.45 - 18.00 SP 14

 

 

2008 A (trener Maciek)
Wtorek 18 - 19.15 SP 14
czwartek 18 - 19.15 SP 14
piątek 17.00 – 18.30 SP 58

 

 

2008 B / 2009 (trener Tomek, Patryk)
poniedziałek 17.45 – 19.15 SP 14
środa 17.45 – 19.15 SP 14

 

 

2007 (trener Dawid)
poniedziałek 17.30 - 19.00 SP 58
wtorek gr B: 16.45 - 18.00 SP 58
, gr.A  18.00-19.15 SP 58
czwartek 17.00 – 18.30 Orlik Gimnazjum 29

 

 

2006 i 2005 (trener Karol)
Środa godz. 18.00 – 19.30 SP 58
Piątek godz. 17.00 – 18.30 Orlik Gimnazjum 29

 

 

 

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 15, wczoraj: 59
ogółem: 224 033

statystyki szczegółowe